Facebook Pixel

Vitaminai nagams

Vitaminai nagams

Nagai nuolat auga ir keičiasi, jiems reikia mitybos, struktūrinių medžiagų ilgiui didinti ir pagalbinių komponentų tvirtumui ir grožiui užtikrinti. Nagai maitinami iš vidaus, todėl visos reikalingos medžiagos turi ateiti iš nago šaknies (po nago raukšle pasislėpusios dalies).

Nagams skirti vitaminai į nagą patenka iš kraujo. Išorinis gydymas gali lemti laikinus ir nedidelius patobulinimus, tačiau nepamirškite, kad toks poveikis galimas tik daliai nago ir būtent ta, kurią netrukus teks nupjauti. Taigi nagus vis tiek reikia maitinti iš vidaus.

Vitaminai nagamsreikalingi nuolat , visų procesų reguliavimui: augimui, formos, spalvos, vientisumo palaikymui. Vieno vitamino trūkumas gali sukelti augimo sulėtėjimą, kito – iškraipyti ar sulaužyti. Nėra grybelio, nagų spalva – visa tai yra vitaminų nuopelnas.

Iš esmės nagų sveikatai būtina, kad organizmas būtų sveikas, jei pakanka visų vitaminų ir mikroelementų, tai plaukai, nagai ir oda puikiai atrodys. Nepakankamai gera nagų būklė – organizmo problemų rodiklis ir neturėtumėte ignoruoti šių signalų.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.