Facebook Pixel

Kodėl dietos besilaikantiems vitaminai reikalingi svorio metimui?

Kodėl dietos besilaikantiems vitaminai reikalingi svorio metimui?

Paprastai svorio metimas neapsieina be dietų ir kitokio kūno streso. Staigus kūno apribojimas maiste (bet koks) sukelia avitaminozė. Trūkstant vitaminų, žmogus jaučia darbingumo mažėjimą, dažnai keičiasi nuotaika, pablogėja miegas, smarkiai pablogėja odos, plaukų, nagų būklė. Ką daryti, kad išvengtumėte visų šių neigiamų pasekmių? Būtina užtikrinti vitaminų suvartojimą!

Jei apsiribojate maistu, tai neturėtų turėti įtakos maistinių medžiagų kiekiui organizme. Norint papildyti vitaminais ir mikroelementais dietų metu, kasdienį racioną reikia papildyti vitaminų kompleksais.

Vitaminai lieknėjimui neleis nesėkmių ir pablogins savijautą bei išvaizdą, taip pat prisidės prie svorio. praradimas. Vitaminų kompleksų lieknėjimui galite įsigyti Biotu internete parduotuvė.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.