Facebook Pixel

Alfa lipoinė rūgštis – natūralus riebalų degiklis

Alfa lipoinė rūgštis – natūralus riebalų degiklis

Alfa lipoinė rūgštis dietoje pradėjo vartoti sportininkai – kultūristai. Metodas pagrįstas lipoinės rūgšties savybe pagreitinti riebalų deginimą organizme. Be to, vartojant ALA, sumažėja gliukozės koncentracija kraujyje ir padaugėja glikogeno kepenyse.

Kai vartojate lipoinę rūgštį, svorio netekimas vyksta iš organizmo pašalinant perteklių. riebalų.

ALA teigiamai veikia kepenų darbą. Vaistas skatina kepenis efektyviau susidoroti su kraujo valymu, mažina neigiamą alkoholio, taip pat kitų toksinų šaltinių poveikį organizmui.

Augimo laikotarpiu žmogaus organizmas savarankiškai gamina alfa. -lipoinė rūgštis gana aktyviai, tačiau laikui bėgant aktyvus išsiskyrimas baigiasi ir atsiranda šlakų ir dėl to – riebalų sankaupos. Norėdami padėti organizmui saugiai ir greitai sudeginti riebalų perteklių, galite pradėti vartoti alfa lipoinės rūgšties preparatus.

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.