Bromelainas – priešuždegiminis agentas, gerina virškinimą

Bromelainas – priešuždegiminis agentas, gerina virškinimą

Bromelainas – fermentas, ananaso regėjimas. Vіn Volodiє su plačiu dieviškumo spektru ir praleidžiant labiausiai žinomą kaip vaistažolių fermentą, kuris padidina rūgimo aktyvumą ir padeda organizmui sumažinti fermentų kiekį žolelių sultyse, tuo pačiu prisidedant prie baltymų virškinimo ir asimiliacijos. organizmo. Bromelainas taip pat padidina antibiotikų veiksmingumą sergant kvėpavimo takų infekcijomis. Krym tsgogo, bromelainas gali būti nuo traukulių ir zagoyuyuchu diyu. Atlikti tyrimai rodo šio fermento veiksmingumą gydant uždegimus ir ausų uždegimus, didžiojo pasaulio, esant trumpalaikiams uždegimams, pavyzdžiui, sporto traumoms ir įtemptoms opoms. Bromelain Solgar rekomenduojama sustingti pažeidus ofortą, taip pat taikant papildomą terapiją, keičiant uždegimą, patinimą ir pagreitinant audinių atsinaujinimą.

po valandos gausiu. (Norėdami užteršti marinavimą, paimkite maždaug valandą, o kad sumažintumėte uždegimą ir patinimą, dėkite ant alkano kiauto, bent metus prieš dieną).

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.