Facebook Pixel

Kur rasti resveratrolį?

Kur rasti resveratrolį?

Resveratrolis – tai natūrali apsauga nuo grybelinių infekcijų ir parazitų, taip pat nuo onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų (šiandien tam yra daugybė įrodymų). Susidomėjimas šia medžiaga kasmet auga, nes vis daugiau tyrimų patvirtina jos veiksmingumą kovojant su daugeliu ligų.

Maisto produktai, kuriuose yra resveratolio: raudonasis vynas (dažniausiai Cabernet vynas), baltasis vynas (mažais kiekiais). ), žemės riešutai, kakavos pupelės, slyvos, pomidorai, paprikos, riešutai, mėlynės. Deja, nepavyks gauti terapiniam poveikiui būtino medžiagos kiekio. Jei gyvenate vietovėje, kurioje yra padidėjęs radioaktyvumas arba turite polinkį sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, turėtumėte pradėti vartoti specialius vaistus. Mūsų konsultantai padės išsirinkti tinkamiausią kompleksą.

Biotus kataloge rasite pirmaujančių gamintojų resveratrolio preparatai . Padėsime surasti geriausią, kad kuo ilgiau išliktumėte sveiki, gražūs ir jauni!

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.