Facebook Pixel

Šviečiame juodai: IKI -50 geriausių prekių ženklų

Šviečiame juodai: IKI -50 geriausių prekių ženklų

Kalendoriuje jau lapkričio pabaiga, o tai reiškia, kad visame pasaulyje prasideda didžiuliai juodojo penktadienio išpardavimai. Ateina vienas ryškiausių metų penktadienių, kurio laukia milijonai! Išties šią dieną yra puiki proga sutaupyti pinigų ir nusipirkti dovanų Naujųjų metų ir Kalėdų šventėms.

Apie ką istorija tyli? Kaip visada, viskas dviprasmiška! Pavadinimas „Juodasis penktadienis“ iš pradžių nebuvo pardavimų garbei. Ilgą laiką taip buvo vadinamas aukso rinkos žlugimas 1869 metų rugsėjo 24 dieną. Po to šis terminas buvo vartojamas kitoms Volstrito akcijų rinkos krizei apibūdinti. 

Tačiau laikui bėgant terminas „juodasis penktadienis“ pradėjo vartoti optimistine prasme. Amerikoje ši diena sutampa su Padėkos diena jau daugiau nei šimtmetį. Būtent nuo šios akimirkos milijonai amerikiečių pradeda pirkti Kalėdines dovanas su didelėmis nuolaidomis.   

Biotus mano, kad penktadienis niekada nebūna juodas! Gaukite IKI -50 % visų sandėlyje esančių produktų nuo lapkričio 28 d. iki gruodžio 1 d.! 

Atsakomybės neigimas

Šis tinklaraštis nėra skirtas diagnozei, gydymui ar medicininėms konsultacijoms teikti. Informacija šiame tinklaraštyje pateikiama tik informaciniais tikslais. Dėl bet kokių medicininių ir su sveikata susijusių diagnozių ir gydymo kreipkitės į savo gydytoją. Šiame tinklaraštyje pateikta informacija neturėtų būti laikoma pasikonsultavimo su gydytoju pakaitalu. Šio tinklaraščio straipsniuose pateikti teiginiai apie konkrečius produktus nėra patvirtinami dėl ligų gydymo, diagnozavimo ar prevencijos.

Ar jums patiko šis įrašas?
0
0
Straipsnio komentarai
Nėra atsiliepimų
Pridėkite savo apžvalgą

Atsiliepimai bus rodomi po moderavimo.